Rozbiór Konfekcjonowanie Dystrybucja Drobiu rozbiór drobiu kurczak
konfekcjonowanie drobiu
dystrybutor drobiu
hurtownia i dystrybutucja drobiu drób kurczaki indyk kura kogutdrób kurczaki indyk kura kogut rozbiór trybowanie pakowanie dystrybucja drobiurozbiór trybowanie pakowanie dystrybucja drobiu galeria hurtowni drobiugaleria hurtowni drobiu praca, rozbiór drobiu - kurczakówpraca, rozbiór drobiu - kurczaków kontakt dorprzem sklepy firmowekontakt dorprzem sklepy firmowe

     Przedsiębiorstwo „DOR-PRZEM” powstałe w 1995 r. jest wiodącym dystrybutorem mięsa drobiowego z rozszerzonym profilem działalności o rozbiór i konfekcjonowanie drobiu. Dążąc do zwiększenia zakresu świadczonych usług oraz przystosowania procesu produkcyjnego do wymagań unijnych, w kwietniu 2005 r. całość produkcji przeniesiona została z Rogowa do nowo wybudowanego obiektu w Jeżowie. Zakład znajduje się pod stałą kontrolą Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łodzi. Spełnia wszelkie wymagania UE a wdrożony i ściśle przestrzegany w procesie produkcyjnym, system HACCP, jest gwarantem wysokiej jakości oferowanych Państwu produktów.

     Polityka firmy opierająca się na współpracy z solidnymi kooperantami oraz indywidualne rozpoznanie potrzeb każdego z klientów, sprostanie jego wymaganiom, zaowocowały dynamicznym rozwojem firmy i zwiększaniem zakresu oferowanych Państwu usług, stając się tym samym poważną konkurencją nie tylko na rynku krajowym.